Soprema na świecie                        
                                   Wyszukiwarka

 

 

Soprarchitekt

Budownictwo składa się w wielu etapów, które tworzą cały łańcuch budowlany. Na każdym z tych kroków ważne są różne czynniki prowadzącego do jednego celu: bezpieczny i solidnie wykonany projekt.

Mając ponad 100-letnie doświadczenie w branży budowlanej i systematycznie poszerzaną wiedzę możemy dobrze przystosować swoje działania do całego procesu budowlanego.

SOPRARCHITEKT jest próbą odpowiedzi na potrzeby architektów i biur projektowych, którym chcemy zaoferować wsparcie przy projektowaniu wszelkich aspektów związanych z hydroizolacją, począwszy od rozwiązań tradycyjnych po bardziej innowacyjne jak dachy zielone (SOPRANATURE), elewacje zielone (VIVAGREEN), systemy pro ekologiczne (SOPRASTAR, FLAGON ENERGY PLUS) i inne autorskie rozwiązania.

UWAGA: Prosimy o wyłączenie programu Adblock dla tej strony w swojej przeglądarce, jeśli chcą Państwo korzystać z konfiguratora detali Soprarchitekt. Program Adblock blokuje nie tylko reklamy, ale również tego typu konfiguratory!

        

Oddajemy do Waszej dyspozycji stale poszerzaną bazę detali. Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na facebook, gdzie znajdziecie najnowsze aktualizacje, informacje o szkoleniach, konferencjach i warsztatach.

Aby otrzymać pliki w formacie .dwg lub inne rozwiązania skorzystaj z formularza kontaktowego